Bulut Duman Kimdir

Bulut Duman Kimdir?

Selanik göçmeni bir aileye mensup olarak dünyaya gelen Bulut Duman Kimdir? Bulut Duman Nerelidir? Bulut Duman Kaç Yaşındadır? Biyografisi Nedir?

Bulut Duman Biyografi

Bulut Duman

1990 lı yıllarda Almanya’nın Hamburg eyaletinde dünyaya gözlerini açan Bulut Duman, aslında Selanik göçmeni bir aileye mensuptur. Her zaman ilginç ve sıradışı hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken yakışıklı şarkıcı son çalışmalarıyla sık sık gündemde yer almıştır.

Sık sık farklı kişiliğiyle ve yaptırdığı tam 19 adet estetikle gündeme gelen Duman, İki Aşık İki Düşman adlı solo albümünde yer alan Sol Yanım ve Vuslat adındaki şarkıları ile ve sadece internete yüklenmiş olan klipleri sayesinde birçok ünlüden daha fazla izlenmiştir. İzlenme sayısı 3 milyona kadar çıkmıştır. Duman, sosyal medya platformlarında da hatırı sayılır sayıda takipçi sayısına sahiptir. 2016 yılında piyasaya çıkarttığı Rütbe adlı şarkısıyla, 2016 yılında Dijital Dünyanın Enleri ödül töreninde ”2016 Yılının En Çok İzlenen Şarkısı” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Şarkılarının dışında görünümüyle de beğenilen Duman’ın yaptırdığı 19 adet estetik gündemleri meşgul etmekteydi.Fakat  Duman 2010 yılında katıldığı Okan Bayülgen’in programında estetik yaptırdığını inkar etmemişti. Program sırasında diğer konukların Bulut Duman’ın estetik ameliyatlarını eleştirmesi o dönem oldukça konuşulan haberlerden biri idi. Okan Bayülgen’in programı sırasında, ”Estetiklerim belli olmuyorsa ne mutlu yapana.” ifadesini kullanmıştır  Duman. Ünlü şarkıcı yıllar sonra Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını takipçilerine göstererek estetik yaptırmadığını belirtmişti. Ayrıca Duman’ın estetik operasyonlarına toplam 75 bin dolar yani yaklaşık 435 bin lira harcaması da gündemlerden düşmemekteydi.

Bulut Duman’ın Şarkıları

Vuslat

Sol Yanım

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir